ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

2/20/2014

Epica Yeni Albümü "The Quantum Enigma"nın Detaylarını Açıkladı

Ünlü metal grubu Epica, altıncı stüdyo albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. "The Quantum Enigma" ismini verdikleri albüm Kuzey Amerika'da 13 Mayıs'da, Avrupada ise 2 Mayıs'da raflarda olacak.


Grup The Quantum Enigma isimli albümleriyle ilgili olarak, bu albümün diğer-önceki albümlere oranla daha yoğun bir grup çalışması olduğunu belirti.

The Quantum Enigma albümü, 2CD'den oluşacak ve birçok akustik versiyon ve ayrıca tüm parçaların yer aldığı enstrümental bir bölüm içerecek.

Epica ayrıca yeni albümün parça listesini de dinleyicileriyle paylaştı.

Epica – ‘The Quantum Enigma’
1 – ‘Originem’
2 – ‘The Second Stone’
3 – ‘The Essence Of Silence’
4 – ‘Victims Of Contingency’
5 – ‘Sense Without Sanity (The Impervious Code)’
6 – ‘Unchain Utopia
7 – ‘The Fifth Guardian (Interlude)’
8 – ‘Chemical Insomnia
9 – ‘Reverence (Living In The Heart)’
10 – ‘Omen (The Ghoulish Malady)’
11 – ‘Canvas Of Life’
12 – ‘Natural Corruption’
13 – ‘The Quantum Enigma (Kingdom Of Heaven, Part II)’

Teoman 20 Şubat Konseri / Aksaray Üniversitesi

Teoman, 20 Şubat 2014'de Vodafone Freezone sponsorluğunda gerçekleşecen "Yavaş Yavaş" turnesi kapsamında Aksaray Üniversitesi'nde sahne alacak.Vodafone FreeZone sponsorluğunda gerçekleşecek "Yavaş Yavaş" turnesinde Teoman, akustik olarak tanınmış şarkılarının yanı sıra, sevdiği şarkılarını da piyano, keman, akustik gitar üçlüsü ile 15 şehirde seyirciyle buluşturacak. Atlantis Yapım organizasyonuyla 19 Şubat - 21 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek konserler için şimdiden yerinizi ayırın. Teoman; "Paramparça", "İstanbul'da Sonbahar" gibi geniş kitlelerin bildiği parçaların yanı sıra "Bugün", "En Güzel Hikayem", "Bana Öyle Bakma" gibi şarkılarının akustik hallerini turnenin de adı gibi "Yavaş Yavaş", 15 şehrin salonlarında samimi bir ortamda dinleyiciyle buluşturacak. "Yavaş Yavaş" turnesinde Teoman'a; piyanoda Ece Dağıstan, kemanda Mahur Tukan, gitarda Tolga Akyıldız eşlik edecek. Teoman, sevenleri tarafından uzun zamandır beklenen ve 15 şehri kapsayacak akustik konser turnesine Konya'dan başlıyor. Organizasyonu Atlantis Yapım tarafından yapılan turnenin finaliyse İstanbul'da gerçekleşecek.