ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

11/25/2013

Oğuz Akün "Gider Miyim" isimli Single Çalışmasıyla Sizlerle


Oğuz Akün "Gider miyim" isimli Arpej Müzik etiketli single çalışmasıyla müzikseverlerle buluştu.Video klibi aşağıdan izleyebilirsiniz;


Oğuz Akün; söz yazarı, besteci ve gitarist. Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Samsun’da tamamlayan Oğuz Akün, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunudur. Müziğe üniversitenin ilk yıllarında Ankara’da gitar çalarak başladı. O yıllarda akustik gitar- vokal performanslarıyla ve sonrasında çeşitli rock gruplarında solo gitarist olarak birçok bar, festival ve konserlerde sahne aldı. Bu dönemde beste çalışmalarına ağırlık verdi ve üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Samsun’a dönüş yapan Oğuz Akün; beste, kayıt ve aranje çalışmalarına bu dönemde ağırlık vermeye başladı. Aynı dönemde içerisinde üniversite konserleri ve festivallerde sahne aldı ve düzenli bar performansları sergiledi. 2013 yılında ilk single’ı olan ve sözü müziği kendisine ait “Gider miyim?”i The Kulube stüdyosunda kaydetti. Şarkının aranje,kayıt ve mixi Alen Konakoğlu, masteringi ise Berlin’de Michael Zimmerling tarafından yapıldı. Arpej müzik etiketi ile yayınlanan şarkının video klip yönetmenliğini Alp Kamber, görüntü yönetmenliğini ise Emre Konuk gerçekleştirdi. Müzik sektörüne Gider miyim? İsimli şarkısı ile giriş yapan Oğuz Akün; ‘’piyasa kaygısı ile manası asla eksilmeyecek’’ olarak tanımladığı şarkılarının yer aldığı ve 2014’de yayınlayacağı ilk albümünün stüdyo çalışmalarına devam etmektedir.

Single linkleri;

iTunes: http://itun.es/i6FP9Q9

Deezer: http://www.deezer.com/album/7135843

Spotify: http://spoti.fi/1jgpyjf