ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

3/19/2013

Konuşarock Programı Ekranlara Dönüyor

Umut Kuzey'in hazırladığı "Konuşarock" programı tekrar ekranlara dönüyor.


Umut Kuzey’in hazırlayıp sunduğu KonuşaROCK programı her hafta Cumartesi akşamları saat 23:30’da canlı olarak CINE5 ekranlarında başlıyor…

Cumartesi gecelerinin vazgeçilmez müzik eğlence programı olacak olan KonuşaROCK adlı programda, her hafta birbirinden değerli Rock Sanatçıları , Müzisyen Sanatçılar, Tiyatrocu,Yazar ve Radyo programcıları konuk olacak ‘Bilirkişi’ adlı bölümde Güven Erkin Erkal her hafta Rock tarihinden bilinmeyen bir konuyu anlatacak. Ayrıca bir üniversitenin kulüp etkinlikleri de öğrenci temsilcisi tarafından program içinde anlatılacak.

23 Mart 2013 tarihinde ilk bölümü ile canlı olarak Cine5 ekranlarında başlayacak olan KonuşaROCK programının ilk konukları Hayko Cepkin, Ayça Varlıer, Akın Eldes , Ayşegül İnci ve stüdyo konuğu olarak Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencileri olacak.