ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

3/14/2013

Cüneyt Ergün'den Albüm Öncesi Single

İlk albümü ‘’ Bilinmeyen Saat Uygulaması ‘’ ile dikkat çeken Cüneyt Ergün'ün 2.albüm öncesi single'ı müzikseverlerle buluştu.. İlk albümü ‘’Bilinmeyen Saat Uygulaması ‘’ ile dijital platformlarda 10 milyonu aşkın kişi tarafından paylaşılan ve dikkat çeken çalışması ile beğenilen Cüneyt Ergün ; önümüzdeki aylarda yayınlanacak 2. albüm öncesi ‘’ Terk Sonrası Tuvalet Manzarası ‘’ isimli sıngle’ını sadece dijital platformlarda Pasaj Müzik etiketi ile müzikseverlerle buluşturdu. İsmail Parlak prodüktörlüğünde hazırlanan sıngledaki ‘’ Terk Sonrası Tuvalet Manzarası ‘’ isimli şarkının sözleri Derman İskender Över , bestesi ve düzenlemeleri Cüneyt Ergün’e ait. Aynı zamanda sıngle da yer alan ‘’Senden Başka ‘’ isimli şarkının söz,müzik ve düzenlemeleri Cüneyt Ergün ‘e aittir. İlk video klip ; single ile aynı ismi taşıyan ‘’Terk Sonrası Tuvalet Manzarası ‘’ isimli şarkıya Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde profesyonel bir ekiple hazırlandı. Fotoğraflar ise Koray Kasap tarafından çekildi. Aşk ile felsefeyi birleştiren ezberleri bozacak şarkıları yorumlamak ve yazmak farkını ortaya koyduğu başarısının sırrı. Aynı zamanda yazdığı denemeler ve şiirlerden oluşan "Yerçekimsiz Söylemler Kılavuzu" adlı kitabını da edebiyat sevenlerin beğenisine sunacak olan Cüneyt ERGÜN, yerçekimine "hoş çakal" diyeceği o kaçınılmaz an gelmeden önce edebiyat ve müzik alanında, anlamlı ve kayda değer işler yapmayı planlıyor.