ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

2/09/2013

Emergenza Festivali Türkiye Elemeleri

Her yıl dünyada 33 ülke ve 150′den fazla şehirde düzenlenen Emergenza Festivali’nde Türkiye’yi temsil edecek olan grup bu sene yine Power Garage TV grupları arasından seçilecek.
Garage sezonlarına katılarak performansını sergilemiş İstanbullu gruplar arasında 11 Şubat günü başlayacak olan halk oylaması ile seçilecek en iyi 60 amatör grup Emergenza Türkiye Elemelerine katılma şansı yakalayacak. Emergenza Türkiye Elemeleri’ne katılım hakkı kazanan bu 60 grup İstanbul’un çeşitli mekanlarında performans sergileyebilecekken, profesyonel ve prestijli sahnelerde çalma, farklı seyirci grupları, müzisyenler ve müzik endüstrisinden temsilcilerle tanışma, yerel ve uluslararası düzeyde kendilerini tanıtma imkanları bulacak. Emergenza Türkiye Finali’nde kazanan Garage Grubu, dünyaca ünlü Taubertal Festivali’nde 30.000 seyirci önünde sahne alacak ve eğer Dünya Finali’nde de birincilik elde ederse 15 konserden oluşan Avrupa Turnesi’ne çıkma şansı yakalayacak. Ayrıntılı bilgi için www.powergaragetv.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.