ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

1/31/2013

KISS'den 40.Yıl Albümü

KISS 40.yılları için "Monster" adlı albümünü yayınladı.
Amerika’da 40 milyon, tüm dünyada 100 milyon satışa ulaşmış albümleriyle her zamankinden de güçlü geri dönen grubun yirminci stüdyo albümü olan “Monster” daha büyük başarılara daha şimdiden göz dikti. On iki şarkıdan oluşan bu albüm tam anlamıyla rock’n’roll tarzının özelliklerini taşıyor ve tüm grup üyelerinin ortaklaşa gösterdiği performansla KISS ruhunu albümün ilgi odağı haline getiriyor. -Tracklist 1. ‘Hell or Hallelujah’ 2. ‘Wall of Sound’ 3. ‘Freak’ 4. ‘Back to the Stone Age’ 5. ‘Shout Mercy’ 6. ‘Long Way Down’ 7. ‘Eat Your Heart Out’ 8. ‘The Devil Is Me’ 9. ‘Outta This World’ 10. ‘All for the Love of Rock & Roll’ 11. ‘Take Me Down Below’ 12. ‘Last Chance’ 13. ‘Right Here Right Now’