ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

1/28/2013

Yeni Grubunu Tanıttı!

Foo Fighters üyesi Dave Grohl, Sundance film festivalinde belgeseli ile birlikte yeni grubu Sound City Players'ı tanıttı.
3 saatlik konser boyunca Foo Fighters üyelerinin yanısıra eski Nirvana üyelerinden Krist Novoselic ve Pat Smear, Slipknot üyesi Corey Taylor ve Fleetwood Mac üyesi Stevie Nicks'in de yer aldığı kalabalık bir ekiple sahne alan Grohl, belgeselde yer alan tüm müzisyenlere yer verdi. Sound City Studios'da üretilen müziklere dair bir belgesel çeken Grohl belgeseli ile tüm katılımcıları etkilemeyi başardı. Mart ayında SXSW festivalinde özel konuşmacı olarak yer alacak Grohl, Queens of the Stone Age'in yeni albümünde bateri bölümlerine çalarak oldukça yoğun günler geçiriyor.