ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

1/25/2013

Metallica Albümü İçin Biraraya Geliyorlar!

Anthrax, Motörhead, Cannibal Corpse ve birçok grup “Kill ‘em All”un 30. yılı için bir araya geliyor!
Dünyanın en büyük gruplarından Metallica’nın ilk albümü olan “Kill ‘em All”un piyasaya sürülüşünün 30. yılı için Anthrax, Motörhead, Cannibal Corpse ve birçok grup bir araya gelerek albümü baştan kaydetmeye hazırlanıyorlar. Gruplar ve coverlayacakları şarkılar; Black Tide - Hit The Lights Burden Of Grief - The Four Horsemen Rage - Motorbreath (canlı) Dust Bolt - Jump In The Fire Eisregen & The Vision Bleak - (Anesthesia) Pulling Teeth Motörhead - Whiplash Anthrax - Phantom Lord Cannibal Corpse - No Remorse Primal Fear - Seek & Destroy Dew-Scented - Metal Militia