ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

1/15/2013

Nilüfer'le 13 Düet

Nilüfer rock düetleri projesinin ikinci albümünü çıkarmaya hazırlanıyor.
Nilüfer, şarkılarını rockçılarla birlikte yorumladığı "12 Düet" albümünün ikincisi "13 Düet"i sevenlerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. NİLÜFER, rock müzisyenleriyle yaptığı düetlerin yer aldığı "12 Düet"in büyük ilgi görmesi üzerine albümün ikincisini hazırladı. "13 Düet", Ocak ayı sonunda müzik marketlerde yerini alacak. Nilüfer'in Gripin, Gece, Emre Aydın, Bulutsuzluk Özlemi, Feridun Düzağaç, Kargo, Mor ve Ötesi, Vega, Model, Manga, Zakkum, Çilekeş ve Pinhani ile seslendirdiği şarkıların yer aldığı "13 Düet", ocak ayı sonunda DMC etiketiyle yayınlanacak. "13 Düet" Nilüfer & Gripin - Hatıralar Hayal Oldu Nilüfer & Gece - Başıma Gelenler Nilüfer & Emre Aydın - Son Perde Nilüfer & Bulutsuzluk Özlemi - Her Yerde Kar Var Nilüfer & Feridun Düzağaç - Kavak Yelleri Nilüfer & Kargo - Yaşamak Ne Güzel Şey Nilüfer & Mor ve Ötesi - Dokun Bana Nilüfer & Vega - Ta Uzak Yollardan Nilüfer & Model - Şov Yapma Nilüfer & Manga - Eğrisi Doğrusu Nilüfer & Zakkum - Agora Meyhanesi Nilüfer & Çilekeş - Değişir Dünya Nilüfer & Pinhani - Dünya Dönüyor