ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

1/06/2013

Nirvana'ya Solist Oldu!

Paul McCartney, bir geceliğine Kurt Cobain'in yerine geçti.
ABD'de Sandy kasırgasının yaralarını bir nebze olsun sarmak üzere birçok ünlü sanatçının katılımıyla verilen konser için Nirvana grubunun Kurt Cobain'in ölümünden sonra geriye kalan üyeleri de bir araya geldi. Nirvana dağıldıktan sonra Foo Fighters'ı kuran Dave Grohl ile basçı Krist Novoselic'e performansları sırasında eşlik eden kişi ise Paul McCartney (70) oldu. Bir süredir gizli gizli prova yapan ekip, New York'taki Madison Square Garden'da kasırgadan zarar görenler yararına sahne aldı. Konserde, Bon Jovi, Alicia Keys, Bruce Springsteen, The E Street Band, The WHO, Kanye West ve Eddie Vedder gibi müzik dünyasının önemli isimleri de sahne aldı. "12-12-12" adıyla verilen konserden elde edilen tüm gelir, Robin Hood Vakfı'nın aracılığı ile Sandy kasırgasından en çok zarar gören New York, New Jersey ve Connecticut gibi eyaletlerde, mağdurlara ulaştırılacak.