ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

1/01/2013

Stok Band, 1 Ocak 2013 Konseri

Mekan : Beyoğlu Hayal Kahvesi
Saat: 22:30
Grup : Stok Band


Stok 2003 yılında Onur ve Tolga’nın tanışmasıyla kuruldu. Daha sonra gruba Serkan ve Celal dahil oldu. Aynı liseyi okuyan dört arkadaş lise yılları boyunca okul konserleri ile sahne aldılar. Beraber üniversite yaşamlarına başlayan grup elemanları, bu süreçte de besteler, üniversite konserleri ve çeşitli festivallerle müzik yaşamlarına devam etti. 2011′de “Dur Yerinde” demoları klibiyle beraber dikkat çekti ve Güven Erkin Erkal’ın sunduğu Maximum Rock programında yer aldı. 17. si düzenelenen Roxy Müzik Günleri’nde “Jüri Özel Ödülü” aldı ve Marmara Üniversitesi Rock Klübü’nün düzenlediği “Big Band” yarışması’nda da Dokuzsekiz Müzik şirketinden çıkacak 3 şarkılık albüm yapma hakkı kazandı. Hazırladıkları enerjik repertuarları ile Hayal sahnesindeler

Emre Yücelen'den Maxi Single "Mutluluk Köyü"

Emre Yücelen maxi single çalışması Mutluluk Köyü ile karşımızda!
Prodüktörlüğünü Emre Yücelen'in, yaptığı Maxi single'da sözleri Erhan Çelik, besteleri Emre Yücelen'e ait olan "Mutluluk Köyü", "Ölürüm" ve "Bağ Bozumu" isimli üç şarkı yer alıyor. Tüm şarkıların aranjelerini ve mixlerini Emre Yücelen yaptı. Masteringler dünyaca ünlü Abbey Road Studios'da, Alex Whartontarafından yapıldı. Çıkış şarkısı olan "Mutluluk Köyü" isimli şarkıya Gülben Ergen vokal yaptı. İlk video klip, çıkış şarkısı olarak belirlenen "Mutluluk Köyü" isimli şarkıya,Gökhan Palas yönetmenliğinde çekildi.