ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

12/26/2012

Mtv'den Yepyeni Ödül Töreni

MTV dijital müziği onurlandırmak amacıyla yeni bir ödül töreni düzenliyor.
Dijital müzik piyasası için ‘O Müzik Ödülleri’ altında internet tabanlı bir ödül organizasyonu yapacak. Ödül töreni 28 Nisan’da MTV’nin internet sitesinde ve mobil uygulamalarında 1 saatlik özel bir program olarak yayınlanacak. Kategoriler ise söyle EN İYİ HAYRAN KAPAĞI Scampi Mike Tompkins Maria Aragon PS22 Chorus Jorge and Alexa Narvaez Alex Goot EN İYİ İNTERAKTİF KLİP Arcade Fire Robyn Chris Milk Cassius Sour OK Go Das Racist Craig Wedren Andy Grammer EN İYİ HAYRAN TOPLULUĞU Beliebers Little Monsters Taylor Gang Barbiez Clouds Echelon Killjoys & MCRmy Aliens/Tokio Hotel Fans Katy Kats Rihanna Navy Glamberts EN YENİLİKÇİ SANATÇI Radiohead Tyler the Creator Kanye West Lady Gaga Lil B The Flaming Lips iamamiwhoami TWITTER’DA EN ÇOK TAKİP EDİLMESİ GEREKEN SANATÇI Kanye West Nicki Minaj Amanda Palmer Tyler the Creator 50 Cent Ted Leo Questlove Lady Gaga EN İYİ BAĞIMSIZ MÜZİK BLOGU Aquarium Drunkard My Old Kentucky Blog Gorilla vs Bear Brooklyn Vegan Nah Right Arjan Writes Hipster Runoff Transparent Blog Said the Gramophone Pretty Much Amazing Discobelle TWITTER’DAKİ EN İYİ MÜZİK ETİKETİ #fatindiebands #awfulsupergroups #failedrockbandmovies #lessambitiousbands #bustinjieber EN İYİ MÜZİK KEŞİF SERVİSİ The Hype Machine Shuffler.fm Pandora RCRD LBL SoundCloud Bandcamp We Are Hunted Shazam EN İYİ ANİME RESİM Justin Bieber Lady Gaga 50 Cent, Rebecca Black, and Bert 50 Cent, Bert and Kermit Katy Perry Mariah Carey Rihanna & Katy Perry Whitney Houston Nicki Minaj EN İYİ HAYRAN FORUM SAYFASI Justin Bieber Michael Jackson Phish Britney Spears Animal Collective EN İYİ REMİKS Andre 3000 Birdman Tyler the Creator Miami Horror Hercules & Love Affair Skrillex EN İYİ iTUNES ALBÜMÜ Gorillaz – Plastic Beach Bruce Springsteen – The Promise The Beatles – The Beatles Box Set Talib Kweli – Reflection Eternal/Revolutions Per Minute (Deluxe Version) Pink – Greatest Hits…So Far!!! Janelle Monae – The ArchAndroid (Deluxe)