ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

12/16/2012

Haluk Levent Konseri

Anadolu rock müziğin müzikal anlamda en başarılı örneklerinden Haluk Levent, 19 Aralık 2012 Çarşamba günü Jolly Joker İstanbul’da müzikseverlerle buluşacak.
19.12.2012 / 21:00
Jolly Joker İstanbul,İstanbul

Rolling Stones'dan 50.Yıl Şerefine

Rolling Stones 50’nci yıldönümleri şerefine 5 yıl sonra bir araya gelerek unutulmaz bir konser verdi.
Londra’da O2 Arena stadında 20 bin hayranının önüne çıkan grup üyeleri ilerleyen yaşlarına rağmen sergiledikleri performansla bir kez daha hayran bıraktı. Grubun solisti Mick Jagger, “I Wanna Be Your Man” şarkısıyla başladığı iki saatlik konserde “You Can’t Always Get What You Want” ve “Jumpin’ Jack Flash” adlı şarkıları seyircinin ısrarları sonucu tekrar söyledi. Konser aralarında ise Amerikan R&B şarkıcısı Mary J. Blige ve gitarist Jeff Beck sahne aldı. Eski grup üyeleri Bill Wyman ve Mick Taylor da 20 yıl sonra Mick Jagger, Ronnie Wood, Keith Richards ve Charlie Watts’la sahneye çıktı. Mick Jagger yaptığı konuşmada, “Dartford’dan Greenwich’e (konser alanıyla grubun çıktığı birkaç kiometre ötedeki yer) gelmemiz 50 yılı aldı. Ama bildiğiniz gibi başardık. Daha da şaşırtıcı olan ise hâlâ sizlerin buraya gelmesi. Ne kadar teşekkür etsek az” dedi. Ronnie Wood ise “Biz boşanamayız. Çocuklar var” sözleriyle güldürdü.