ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

12/12/2012

Grammy Adayları Açıklandı!

Grammy ödüllerinin adayları açıkladı.
Müzik grubu "fun." tüm prestijli dallarda aday gösterildi. Müzik dünyasının en prestijli ödülü Grammy adayları, ABD'nin Tennessee eyaletinde bulunan Nashville kentinde düzenlenen törenle açıklandı. Sunuculuğunu ünlü müzisyenler Taylor Swift ile LL Cool J.'nin üstlendiği tören, TV'den canlı yayımlandı. Bu yıl 55'inci kez verilecek ödüllerin en önemli kategorilerine "Jay-Z," "Kanye West," "Frank Ocean," "Black Keys," "Mumford & Sons" ile "fun." aday gösterildi. "fun.," Yılın Albümü, Yılın Şarkısı, Yılın Kaydı, En İyi Yeni Sanatçı ve En İyi Müzik Grubu kategorilerinin hepsinde yer alarak bu yılın en flaş topluluğu olduğunu kanıtladı. Törende Maroon 5, Ne-Yo, The Band Perry, fun. ve törenin sunucusu LL Cool J. de sahne aldı. Grammy Ödülleri 10 Şubat'ta düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek. Ödül töreninde efsanevi İngiliz müzik topluluğu The Who da Yaşam Boyu Başarı Ödülü ile onurlandırılacak.