ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

12/09/2012

Ercüneyt Özdemir 10 Aralık Konseri

Metropolis grubundan tanıdığımız Ercüneyt Özdemir, solo albüm projesi öncesi son performansı ile 10 Aralık 2012, 22:30'da Beyoğlu Hayal Sahnesinde.


Coldplay Müziğe Ara mı Veriyor ?

Coldplay müziğe ara mı veriyor?
İngiliz alternatif rock grubu Coldplay, dünya turnesinin son ayağı olan Avustralya’da konser vermeye devam ediyor. Grubun son konseri sırasında solist Chris Martin, seyircilere “Bu konser önümüzdeki 3 yıl içinde vereceğimiz son büyük konserlerden biri. Ama ben durmak istemiyorum” dedi. Hitfix sitesinin haberine göre, Martin’in konserdeki açıklaması henüz resmiyet kazanmadı. Coldplay, son turnesindeki canlı performansları ‘Coldplay Live 2012‘ albümü adı altında yayınladı. Grup, yılbaşında Jay-Z ile birlikte New York’ta konser verecek.