ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

12/05/2012

FOMA Konseri!

7 Aralık Cuma günü FOMA, İstanbul Bronx sahnesinde olacak.
07.12.2012 / 23:30
İstanbul Bronx
Biletler Biletix'te!

2007 yazında biraraya gelen Murat Tümer (Davul), Batur Yurtsever (Bas), Tanju Eren (Gitar) ve Evren Uysal (Vokal) tarafından kurulan FOMA 2009 yazında Dağhan Kök’ün (Gitar) de katılımıyla son halini aldı.
FOMA adlı ilk EP’si Nisan 2008'de, Albüm adındaki ilk albümleri ise 2009’da piyasaya çıktı. Bu albümde Apocalyptica, İmer Demirer ve Ece Su Tümer eşlik etti. Rock’n Coke, Sonisphere ve Van İçin Rock! Konserlerinde yer alan FOMA, son albümü Ağzımda Tabanca’yı Mayıs 2012’de piyasaya sürdü.

Gripin SXSW'de!

4. stüdyo albümleri "Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar"ı çıkaran Gripin, dünyanın en büyük müzik festivali SXSW'te sahne alacak.
Amerika ve Avrupa'dan gelen medya ve müzik şirketlerini her yıl Mart ayının ikinci haftası bir araya getiren ve Amerika'nın Austin şehrinde 26 yıldır gerçekleşen SXSW, dünyanın en büyük müzik festivali olarak kabul ediliyor. Gripin çıkaracağı İngilizce albümü de ilk kez bu festivalde tanıtacak!

Murder King İle Metallica Gecesi!

Murder King ile Metallica gecesi 14 Aralık'ta !
14.12.2012 / 23:30
İstanbul Bronx
Biletler Biletix'te!

Birbirinden değerli müzisyenlerden kurulu ve yıllardır yaptıkları başarılı cover'lar ile kendilerine ciddi bir takipçi kitlesi edinen İstanbullu grup Murder King, 14 Aralık Cuma akşamı tamamı Metallica hitlerinden oluşan repertuarıyla İstanbul'un başarılı canlı müzik mekanı İstanbul Bronx`da sahne alıyor.
Creeping Death’ten Enter Sandman’a, Sanitarium’dan Harvester of Sorrow’a, One’dan, Fade To Black’ten Master of Puppets’a uzanan şarkı seçimleriyle, muhteşem bir şov vaadeden `Metalica Tribute Concert by Murder King` gecesine grubun tüm hayranlarını bekliyoruz.

Model'de Ayrılık!

Model hayranları için üzücü haber!
Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.