ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

11/28/2012

Kolpa Konseri!

Kolpa bu cumartesi Clinic Live Music Club sahnesinde!
01 Aralık 2012 22:00
Clinic Live Music Club, İstanbul
Biletler Biletix'te!

Rock müziğin popüler gruplarından Kolpa; geçtiğimiz aylarda yayınladıkları 2. albümleri “Yatağın Soğuk Tarafı” ile büyük başarı kazandı. Hala listelerde yükselen albümle aynı adı taşıyan çıkış şarkısının promosyon dönemini de yoğun bir şekilde geride bırakan Kolpa, çok özlenen canlı performanslarıyla sahnelerde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Çift kişilik yataklarında, tek kişilik yalnızlıklar yaşayanların, şehir hayatının kargaşası ve kalabalıklığı içerisinde yalnız hissedenlerin kendilerinden çok şey bulduğu Haluk Kurosman prodüktörlüğünde kaydedilen 'Yatağın Soğuk Tarafı', bu yılın en çok konuşulacak albümlerinden biri olarak gösteriliyor.

MFÖ Jolly Joker Konseri!

Türkiye’nin en önemli ve köklü grubu olan MFÖ bu cumartesi Jolly Joker İstanbul sahnesinde!
01 Aralık 2012 22:00
Jolly Joker İstanbul, İstanbul
Biletler Biletix'te!

Jimi Hendrix Hayranlarına Müjde!

Jimi Hendrix'ten Yeni Albüm Geliyor!
Efsane gitarist Jimi Hendrix'in yeni albümü 5 Mart'ta piyasaya çıkacak. Müzisyenin internet sayfasında, Hendrix'in ''People, Hell and Angels'' (İnsanlar, Cehennem ve Melekler) adlı yeni albümünün, 1968 ve 1969'da kaydedilen ve daha önce çalınmayan 12 parçadan oluştuğu bildirildi. Müzik tarihinin efsane gitaristlerinin başında yer alan Hendrix, yeni albümde piyano, perküsyon ve ikinci bir gitar çalıyor.