ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

11/27/2012

Zakkum Jolly Joker'de!

Zakkum bu cuma Jolly Joker İstanbul'da sevenleriyle buluşuyor...
30.12.2012 / 22:00
Jolly Joker İstanbul
Biletler Biletix'te!

2013'te Yıldız Fırtınası Yaşanacak!

Yeniyıl ülkemüzde yıldız fırtınası yaşanacak!
2013 yılının starları Depeche Mode ve Roger Waters olacak. Dünyaca ünlü şarkıcı ve grupları birbiri ardına ağırlayan İstanbul'da önümüzdeki günlerde de yıldız yağmuru sürecek. DEPECHE MODE SATIŞTA Dünyaca ünlü İngiliz elektronik müzik grubu Depeche Mode 17 Mayıs 2013'te İstanbul'da konser verecek. Maçka Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek konserin biletleri satışa çıktı. Grup, 7 Mayıs'ta çıkacağı Avrupa turnesi kapsamında 25 ülkede, 34 konser verecek. Dave Gahan, Martin Gore ve Andy Fletcher'dan oluşan Depeche Mode, İstanbul'da 2013'ün en akılda kalıcı performanslarından birine imza atacak. ROGER WATERS GELİYOR Rock müziğin efsanevi grubu Pink Floyd'un kurucusu Roger Waters'ın 'The Wall' turnesinin programı açıklandı. Avrupa konserlerine Temmuz ayında Belçika'da başlayacak olan Waters, 3 Ağustos'ta ise BKM GNL organizasyonuyla, İTÜ Arena'da İstanbullu hayranlarıyla buluşacak. Yedi yıl sonra bir kez daha İstanbul'da sahneye çıkacak olan ünlü müzisyen, son olarak 2006'da İstanbul'da 17 bin kişinin izlediği bir konser vermişti.

Vega Konseri!

Vega, en sevilen şarkıları ve özlenen performansıyla 30 Kasım’da İstanbul Bronx’ta!
30.11.2012 / 22:00
İstanbul Bronx
Biletler Biletix'te!

Vega, Tuğrul Akyüz, Mert Koral ve Deniz Özbey tarafından 1996 yılında kuruldu. Grup, 2003 yılında Mert Koral’ın ayrılmasından sonra yola 2 kişi olarak devam etti. Bu güne kadar Tamam Sustum, Tatlı Sert, Tatlı Sert 2 ve Hafif Müzik olmak üzere 4 albüm çıkarttılar. Her albümde hayran kitlesini artıran ve geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan başarılı Türk Rock grubu Vega, uzun bir aranın ardından İstanbul’daki hayranlarıyla buluşuyor ve 30 Kasım Cuma akşamı İstanbul Bronx sahnesinde unutulmaz bir konser vermeye hazırlanıyor.

REDD İstanbul Bronx Konseri!

REDD 1 Aralık Cumartesi günü İstanbul Bronx sahnesinde sevenleriyle buluşuyor...
01.12.2012 / 23:30
İstanbul Bronx
Biletler Biletix'te!

2005’ten bu yana beş stüdyo albümü, bir soundtrack albüm ve bir konser DVD’si yayınlayan, Türkiye’nin en sevilen ve beğenerek dinlenen gruplarından Redd, İstanbul Bronx’ta dinleyenleri ile buluşuyor! Geniş kitlelere hitap eden ve yaptıkları her işle dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Redd; gerek yaptığı müzikle, gerekse duruşuyla büyük beğeni topluyor. Çıkarttıkları her albümle hayran sayısını arttıran ve dinleyenlerin beğenisini bir kez daha kazanan Redd, 1 Aralık Cumartesi akşamı İstanbul Bronx’ta.