ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

11/26/2012

Hanne Hukkelberg Konseri!

Hukkelberg yaptığı indie ve deneysel müzik ile sizlerle!
29.11.2012 / 21:30
Ghetto,İstanbul
Biletler Biletix'te!

Müziğe 3 yaşında başlayan, genç yaşlarda jazz, rock ve free jazz vokaller yapan ve aynı zamanda lisedeyken doom metal grubu Funeral’in de vokalistliğini yapan Hukkelberg, Norveç Müzik Akademisi’ni de dereceyle bitiren bir isim. 2004 yılında ‘Little Things’ albümünü önce Norveç’te sonra Sony Music işbirliği ile Amerika’da satışa sunan Hukkelberg bu albümünde yağmur sesi ve şarap kadehinden çıkan sesler gibi bir çok sese de yer verdi. 2008 ‘The Chronicles of Narnia: Prince Caspian’ filminin soundtrack’ine Lucy isimli şarkısını veren Hukkelberg yaptığı indie ve deneysel müzik ile dünya çapında tanınan bir isim haline geldi.

Cenk Taner Ve Arkadaşları Shaft Konseri!

Cenk Taner ve arkadaşları, 28 Kasım Çarşamba gecesi Shaft sahnesinde...
28.11.2012 / 23:00
Shaft Club,İstanbul

Bass: MŞŞ / Gitar: Veysel Çolak / Davul: Çağrı Büyükçoban / Geri vokal: Tayfun Çağlar

Duman İşsanat'ta Konser Verecek

Duman 29 Kasım’da en sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte İş Sanat’ta seslendirecek.
Türkiye’de nu-metal tarzını benimseyen ilk grup olma özelliği taşıyan, beş ayrı karakteri, beş ayrı müzik zevkini ve beş ayrı duruşu benimseyen Manga, sevenleriyle İş Sanat’ta buluşan bir diğer grup. Yarkın Ritim Grubu’nun “Kervansaray Halkların Müzikleri ve Dansları” projesi ise sezonun en heyecan veren etkinliklerinden biri olacak. Geçtiğimiz yıllarda birçok kez İş Sanat’ın konuğu olan Yarkın Ritim Grubu bu kez farklı bir müzik ve dans deneyimiyle izleyici karşısında olacak. Kervansaray Halkların Müzikleri ve Dansları projesi ile farklı kültürlerin melodilerinin yanı sıra türküler, popüler şarkılar ve Türk müziğinde sözlü ve enstrümantal parçaları yorumlayan topluluk zaman zaman çok sakin, zaman zaman romantik, zaman zaman da çok eğlenceli bir repertuar sunacak.