ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

11/25/2012

Zakkum Yeni Single İle IF Performance Hall Sahnesinde !

"ZAKKUM" Yeni Single "Ben Böyle Değildim" ile 29 Kasım Perşembe IF PERFORMANCE HALL Sahnesinde!!!
29.11.2012 / 22:00
IF Performance Hall
Biletler Biletix'te!

R.E.M'den Kapanış Videosu!

R.E.M "Blue" videosu ile veda ediyor!
Geçtiğimiz yıl Eylül ayında dağıldıklarını açıklayan R.E.M., 2011 tarihli “Collapse into Now” isimli albümlerinden “Blue” adlı videoyla kapanışı yapıyor. James Franco’nun yönetmenliğini yaptığı çalışmada Lindsay Lohan rol alıyor.

Bulutsuzluk Özlemi İzmir'de!

Bulutsuzluk Özlemi 29 Kasım’da Bios Bar’da!
29.11.2012 / 21:00
Bios Bar,İzmir
Biletler Biletix'te!

1990′lardaki müzik çalışmaları ile Türkiye’de birçok ilke imza atan Bulutsuzluk Özlemi kendi türlerinin ilklerinden biri olma özelliğini taşıyor.Bugüne kadar kaydettikleri albümler ve Türkiye”nin her yerinde verdiği sayısız konserlerle müzikseverlerin aklından hiç çıkmayacak bir yer edindi. Müziğine Batı kaynaklı rock melodi ve ritmlerine Anadolu”nun yüzlerce yıllık birikimini de katmayı başaran ve bu sayede büyük ilgi gören Bulutsuzluk Özlemi, Türkiye”de uzun süre tartışılan “Türkçe sözlü rock yapılır mı?” sorusuna yaptıkları müzikle cevap verdi. Nejat Yavaşoğulları, Sina Koloğlu, Sunay Özgür, Deniz Demiröz ve Gencay Kıymaz ‘dan oluşan grup her zaman belli bir kalitenin üzerinde kalmayı başardı.