ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

11/20/2012

Haggard İstanbul,Ankara ve Bursa'da sevenleriyle buluşuyor!

Alman grup Haggard,24-25-26 Kasımda İstanbul,Ankara ve Bursa'da sevenlerine muhteşem bir konser verecek.
24.11.2012 Cumartesi/21:30
Clinic Live Music Club,İst.
25.11.2012 Pazar/21:00
Jolly Joker Ankara, Ank.
26.11.2012 Pazartesi/21:00
Resimli Bar, Bursa
Biletler Biletix'te!
Grup, 1991 yılında daha çok death metal türüne ait müzik yapıyordu. 1994 yılında çıkardıkları Progressive adlı demodan sonra grup, tarz değiştirerek senfonik metale yöneldi. Awaking The Centuries albümünden önce grup 21 kişiydi. Şu anda ise grup 16 kişiden oluşmaktadır. Bütün şarkıları vokalist ve gitarist Asis Nasseri yazmaktadır. Bu yıl içinde çıkması planlanan yeni albümlerinin teması ise Grimm Kardeşler...

Led Zeppelin "Black Dog" Yayınlandı!

Led Zeppelin'in yeni çıkan "Celebration Day" DVD'sinden "Black Dog" performansı yayında!

Bulutsuzluk Özlemi Beyoğlu'nda!

Bulutsuzluk Özlemi, bugün Beyoglu Hayal Kahvesi'nde sevenleriyle buluşuyor. Tarih : 20 Kasım 2012 - Salı / Saat : 22:30 / Biletler : www.biletix.com'da !
Müziğine Batı kaynaklı rock melodi ve ritmlerine Anadolu''nun yüzlerce yıllık birikimini de katmayı başaran ve bu sayede büyük ilgi gören Bulutsuzluk Özlemi, Türkiye''de uzun süre tartışılan "Türkçe sözlü rock yapılır mı?" sorusuna yaptıkları müzikle cevap verdi. Nejat Yavaşoğulları, Sina Koloğlu, Sunay Özgür, Deniz Demiröz ve Gencay Kıymaz 'dan oluşan grup her zaman belli bir kalitenin üzerinde kalmayı başardı Müzik serüvenlerinin 20. yılında Bulutsuzluk özlemi, Beyoglu Hayal Kahvesinde sevenleriyle buluşuyorlar.