ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

11/19/2012

2. Be The Band'in İlk Üçü Belli Oldu!

2. Be ‘The Band’ Müzik Yarışması'nın finalist üç ismi belli oldu.
28 Kasım akşamı Babylon’da gerçekleşecek final gecesinde yarışmacıların canlı performansları değerlendirilecek ve 2. Be ‘The Band’ müzik yarışması son bulacak. Son üçlü; Harun Tekin, Kaan Sezyum, Eray Aytimur, Alp Turaç, Reuben de Lautour, Mehmet Eskihancılar, Gülşah Güray, Şafak Ongan, Hakan Aydın, Thomas Capellman ve Işıl Kılkış’dan oluşan jüri karşında performans sergileyecek. Yarışmadan birinci çıkan grup için Babajim prodüktörleri eşliğinde bir albüm hazırlanacak ve bu albüm Babajim Records tarafından yayınlanacak. Ayrıca bir parçaya Radyo Eksen tarafından bir video klip çekilecek. Albüm tanıtım konseri ise Babylon’da yapılacak. Albümde yer alacak tüm parçalar ve çekilecek video klip, Turkcell Müzik’in desteğiyle turkcellmuzik.com adresinde ve Dream TV’ye ait televizyon ve internet mecralarında tanıtılacak ve desteklenecek. Yamaha tarafından yarışma ikincisine “Yamaha SG1820A Elektrik Gitar” ve yarışma üçüncüsüne ise “Yamaha BB714BS Bas Gitar” hediye ediliyor olacak. üçe kalan adaylar ise şöyle; Meriva Plan Sapan