ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

11/18/2012

MTV 2012 Avrupa Müzik Ödülleri!

MTV 2012 Avrupa Müzik Ödülleri sahiplerini buldu.En iyi rock müzik sanatçısı ödülü Linkin Park'ın !
ÖDÜL LİSTESİ En İyi Kadın Şarkıcı: Taylor Swift En İyi Erkek Şarkıcı: Justin Bieber En İyi Yeni Sanatçı: One Direction En İyi Şarkı: Call Me Maybe, Carly Rae Jepson En İyi Dünya Sahnesi Performansı: Justin Bieber En İyi Video Klip: Gangam Style, PSY En İyi Rock Müzik Sanatçısı: Linkin Park En İyi Pop Müzik Sanatçısı: Justin Bieber En İyi Alternatif Müzik Sanatçısı: Lana Del Rey En İyi Hip Hop Müzik Sanatçısı: Nicki Minaj En İyi Canlı Performans: Taylor Swift En Çok Hayrana Sahip Sanatçı: One Direction En İyi Tarz: Taylor Swift Küresel İkon: Whitney Houston