ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

11/15/2012

Emre Aydın Konserini Canlı İzleyin

Sevilen rock müzisyeni Emre Aydın, 16 Kasım 2012 tarihinde Jolly Joker İstanbul'da sahne alıyor. Sanatçının performansı saat 22:00'da başlayacak.


Konserle ilgili bir diğer gelişme ise konserin canlı olarak internetten izlenebiliyor olması. Emre Aydın konseri Turkcell Muzik platformundan canlı olarak izlenebiliyor olacak. "Süper Müzik" ve "Mega Müzik" paketlerine üye kullanıcılar bu hizmetten yararlanıyor olacaklar.


Depeche Mode İstanbul'a Geliyor!

Depeche Mode 17 Mayıs 2013'te İstanbul'da!
Müziği yeniden tanımlayan grup Depeche Mode, görkemli, çığır açacak ve şüphesiz 2013 yazının en akıllara kazınacak turnelerinden biri olacak Avrupa turnesini açıkladı.Depeche Mode 17 Mayıs 2013 Cuma günü İstanbul’da! Biletler 15 Kasım 2012 saat 11.00 itibariyle satışta.

Ceylan Ertem'den Yeni Klip: "Annem Duysa Üzülüyor"

Ceylan Ertem Annem Duysa Üzülüyor'u kliplendirdi.
İkinci solo albümü Ütopyalar Güzeldir’in yeni videosu yine Dağhan İş yönetmenliğinde çekildi.Ceylan Ertem ; "Tüm grubun olduğu ilk video, bu nedenle benim için ayrıca özel :) Beraber çaldığım bu adamları çok seviyorum !!! " dedi.Asfalt Dünya'dan İkinci Albüm "Büyük Yollar"

Asfalt Dünya,merakla beklenen yeni albümleri çıktı!
Asfalt Dünya, 6 yıllık bir aranın ardından merakla beklenen ikinci stüdyo albümü "Büyük Yollar"ı Pasaj Müzik etiketiyle 8 Kasım'da dinleyicisi ile buluşturdu. Asfalt Dünya'nın 12 yeni şarkıdan oluşan "Büyük Yollar" albümündeki 11 şarkının söz ve müzikleri, M. Emrah Özdamar imzası taşıyor. Grubun solisti olan M. Emrah Özdamar,albümün kapak fotoğraflarını da çekti. Albümün çıkış şarkısı "Tanımadan Önce "İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde kliplendirildi.

Sting İstanbul'da!

Sting İstanbul'a geliyor!
Müzik dünyasının efsanevi isimlerinden Sting, sevilen şarkılarını sadece 5 enstrüman eşliğinde seslendirdiği Back to Bass turnesi ile yeniden Avrupa’da! Sting, en son 2006 yılında da İstanbul’a gelmiş ve Kuruçeşme Arena’da 15.000’i aşkın dinleyicisiyle buluşmuştu. Sting, bu konser esnasında sahneden gördüğü manzaraya hayranlığını dile getirmişti. Sanatçı şimdi 26 Kasım’da Ataköy Atletizm Arena’da bir kez daha İstanbul’lu dinleyicileriyle buluşacak.

Hayko Cepkin'den Yeni Albüm "Aşkın Izdırabını"

Hayko Cepkin Aşkın Izdırabını albümünden ilk klip "Paranoya" yayında!
Hayko CEPKİN, geçtiğimiz günlerde albüm lansmanı ile yeni albümü "Aşkın Izdırabını..." anlattı. Bir ilke imza atarak,canlı performansın olmadığı bu özel gecede Hayko Cepkin, 2005 yılından günümüze müzik hayatını, kendisinin hazırladığı eğlenceli bir görsel sunum ile paylaştı... Müzik ve basın camiasının önemli isimlerinin buluştuğu gece, fizy.com internet sitesinden de canlı olarak izlendi. "Aşkın Izdırabını..." albümü, davetliler tarafından özel video görüntüleri eşliğinde dinlenirken, ilk klibi ‘Paranoya' da bu özel gecede ilk kez paylaşıldı.

"RockA-Ölürüm Sana"

RockA,Tarkan klasiklerinden Ölürüm Sana'yı coverladı.
Müzik dünyası yeni bir grupla tanışıyor. ''RockA'' Tarkan'ın 90'lı yıllarda seslendirdiği ve klasikleşen şarkılarından, Ölürüm Sana’yı coverladı.Yakında çıkacak yeni albümleri için çalışmalarını sürdüren grup,tekli çalışmalarında bir de ''Anlatması Zor'' isimli bir şarkıya yer verdi. Tarkan’ın da yer aldığı Ölürüm Sana video klibibinin yönetmenliğini Murad Küçük üstlendi.

Gripin'den Yeni Albüm!

Gripin ''Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar'' adlı yeni albümüyle geliyor!
Gripin'in 4. albümü Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar’ın prodüktörlüğünü Haluk Kurosman üstlendi. Söz, müzik ve düzenlemelerde de Gripin ve Haluk Kurosman imzalarını gördüğümüz albümde 11 şarkı yer alıyor. Bu zamana kadar albümlerinde cover şarkılara da yer veren grubun son albümdeki cover tercihi Leman Sam yorumu ile klasikleşen ''Gül Güzeli'' oldu. İlk video klip ise albüme adını veren şarkıya Evren Gülçığ ve Ad-Stop ekibi tarafından çekildi.