ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

10/11/2012

Coldplay'den "Hurts Like Heaven"

İngiliz rock grubu Coldplay geçen yıl yayınladıkları 5. studio albümleri Mylo Xyloto’ dan yepyeni video ” Hurts Like Heaven ” yayınladı.

Flört Ankara'da

Dün TRT'de izledim şarkısına çektikleri klip ile güzel bir çıkış yakalayan grup, 21 Kasım Çarşamba Ankara Passage Pub'da dinleyicileri ile birlikte olacak.


Rasta Baba, Eski Dostum, Yola devam, Cemiyette Pişiyoruz gibi şarkılarıyla sıkı bir dinleyici kitlesi yaratan ‘FLÖRT’ ‘Anadolu Beat’ adlı bütün kayıtları analog olarak hazırlanan albümlerini yaklaşık 2 ay süren kayıt aşamasından sonra yazın başında ‘plak’ ve CD olarak piyasaya sunmuşlardı