ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

6/21/2012

Linkin Park'ın Yeni Şarkısı, "Abe Lincoln: Vampire Hunter" Filminde

Linkin Park'ın Haziran sonunda yayınlayacakları yeni albümleri "Living Things"in son şarkısı "Powerless" , "Abe Lincoln: Vampire Hunter" filminde kullanılacak. Şarkıyı buradan dinleyebilirsiniz.

Radiohead Konserinde Sahne Çöktü.

Radiohead’in Kanada, Toronto'da vereceği konser öncesinde talihsiz bir kaza yaşandı. Downsview parkında verilecek konser öncesinde ekip ses denemesi yaparken sahne aniden çöktü. Grup üyeleri prova yapmak için sahneye çıkmak üzereyken meydana gelen olayın ardından konser iptal edildi. Kaza sonucunda, grubun davul teknisyeni 33 yaşındaki Scott Johnson, hayatını kaybetti. 3 kişi yaralandı. Radiohead'in davulcusu Philip Selway, grubun resmi sitesinden açıklama yaparak üzüntülerini belirtti. Sellway, "dostumuz ve iş arkadaşımız Scott Johnson'ı kaybetmekten dolayı derin bir üzüntü içindeyiz. Onu çok özleyeceğiz. Ailesi ve Scott'a yakın olan insanların yanındayız" dedi.

Duman'dan Yeni Klip ''İyi de Bana Ne''

Türk rock müziğinin önemli gruplarından Duman, 2 CD'lik konser albümü "Canlı"'dan 2. video "İyi de Bana Ne" şarkısının akustik versiyonuna geldi. Hürcan Emre Yılmazer'in yönetmenliğini yaptığı Duman'ın Jolly Joker Ankara konseri sırasında çekilen videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Green Day Yeni Albüm Detaylarını Verdi

"Green Day vokalisti Billie Joe Armstrong, 3 albümlük serinin "iyi işleyecek çılgın bir fikir olduğunu" söyledi. 

Armstrong, yeni albümlerinin AC/DC'yle The Beatles'ın ilk dönemleri arasında bir yerde olduğunu söyledi. 'Rolling Stone'a konuşan Armstrong "¡Uno! ¡Dos! ¡Tré!" albümlerinin daha yeni bir müzikal anlayışı olduğunu söyledi.