ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

6/07/2012

8 Haziran Bebek Şenliklerinde ''Ambulans''

BEBEK ŞENLİKLERİ’NE AMBULANS GELİYOR!

Geçtiğimiz aylarda Pasaj Müzik etiketiyle “Zigzag” albümlerini yayımlayan grup, Ambulans hızıyla konserlerini sürdürüyor.

 


Grubun albümlerinde yer alan “Yangın Var” şarkısına Müziğin Kraliçesi Sezen Aksu eşlik etmişti. Söz ve besteci kimlikleriyle de ön planda olan grubun solistleri Turan Sarıbay ve Özgen Akçetin’in; önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek Nükhet Duru albümünde söz ve bestesi kendilerine ait “Bir Milyoner Gibi” ve Mithatcan albümünde “Azad Et Beni” adlı parçaları da yer alıyor.

Grup, bu hafta sonu İstanbul’un Bebek semtinde düzenlenecek şenliklerde 8 Haziran’da sahne alacak.

Tuborg Gold Fest Programı Açıklandı !

Dünyanın birçok ünlü grubunu Rock müzikseverleri ile buluşturacak “Tuborg GoldFest”te festival programı belli olurken günlük biletler de satışa çıkıyor. 

4-6-7 Temmuz tarihlerinde Parkorman’da gerçekleşecek festivalde Evanescene 4 Temmuz Çarşamba günü sahne alırken, Guns’n Roses 6 Temmuz Cuma günü izleyicileriyle buluşacak. Tek günlük biletler, Cuma gününden itibaren satışa çıkıyor. Festival’in açılış günü olan 4 Temmuz Çarşamba günü 12.00’dan itibaren 8 farklı isim müzikseverlerle buluşacak. Gürcan Ersoy, Planeur, Erdem Yener, Heaven Shall Burn, Aylin Aslım, Redd, Pentagram ve headliner olarak Evanescene sahnede alacak. Açılıştan sonra 1 gün ara verilecek olan festivalde 6 Temmuz Cuma günü; Ayşe Saran, Sweet Savage,Ugly Kid Joe, Lacuna Coil,Godsmack, Apocalyptica, Şebnem Ferah ve son olarak Guns’N’Roses sahne alacak. Tuborg Goldfest’in son günü olan 7 Temmuz Cumartesi günü Nefes,Gren,Foma,Malt gibi Türk grupların yanı sıra Skindred, Dio Disciples, In Flames ve Hollandalı ünlü Senfonik Rock grubu Within Temptation müzikseverlerle buluşacak. Festival biletleri için tek günlük bilet fiyatları 4 ve 6 Temmuz için, normal, sahne önü ve vip olarak sırasıyla; 125,150 ve 225 Türk Lirası olarak belirlenirken, 7 Temmuz bilet fiyatları normal 89, sahne önü 110 ve vip 225 Türk Lirası.