ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

6/01/2012

Duman Rock'n Dark Finalinde Sahnede !

Rock’n Dark Müzik Yarışması 5’te büyük final heyecanı! Genç müzisyenlere yeteneklerini keşfetme ve müzik dünyasında yer edinme imkânı sunan yarışmanın büyük finali, 2 Haziran Cumartesi Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek. Yarışma kapsamında 8 ilde gerçekleştirilen bölge finallerinden seçilen 3 finalist; Adana birincisi Ahali, İstanbul birincisi Neva ve İzmir birincisi Ozan Buğra Kaya, Rock’n Dark 5 Türkiye birincisi olmak için yarışacak. Birinciyi, jüri ve Küçükçiftlikpark’taki katılımcıların oyları belirleyecek. Türk Rock müziğin sevilen gruplarından Duman, Melis Danişmend ve TNK ve Rock’n Dark’ın eski birincilerinden Batı Yakası ve Sade etkinlikte verecekleri konserlerle müzikseverlerin eğlenceli saatler geçirmesini sağlayacak. Saat 14.30 itibariyle başlayacak ve festival havası yaşatacak etkinliğin biletleri, Biletix üzerinden satışta…

Şebnem Ferah ve Athena Coşturdu !

Müzik ve eğlenceyi gençlerle buluşturan ‘Vodafone Free Zone Festivalleri’ önceki akşam Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampusu’nda gerçekleşen Şebnem Ferah ve Athena konserleriyle sona erdi. Vodafone FreeZone Festivalleri, İstanbul konseriyle Türkiye’nin 9 ilinde toplam 500 bin gence ulaşmış oldu. Son konserde Şebnem Ferah ve Athena performanslarıyla yine beğeni topladı.