ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

4/19/2012

Linkin Park'tan Yeni Şarkı


Linkin Park, Haziran sonunda yayınlanacak 5. stüdyo albümü 'Living Things'ten ilk single 'Burn It Down'u yayınladı.

 

Şarkıyı buradan dinleyebilirsiniz.

Yüksek Sadakat'ten Yeni Video: 'Onlar Bizi Dinlerler'

Yüksek Sadakat, 3 yıllık bir aranın ardından yayınladığı üçüncü stüdyo albümü ‘Renk Körü’nün 2. video klibini 'Onlar Bizi Dinlerler' şarkısına çekti. Çekimleri Doğuş Üniversitesi’nde gerçekleştirilen ve İmre Haydaroğlu’nun yönetmenliğini yaptığı video klip için üniversitenin Acıbadem Kampüsü’ndeki tiyatro salonu ve sınıfları kullanıldı. Şarkının sözlerine uygun eğlenceli videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Yeni Bir Metallica Belgeseli: 'Mission to Lars'

Metallica'yla ilgili çekilen belgesellere bir yenisi daha eklendi: 'Mission To Lars'. Bir otizm türü olan Fragile X Syndrome hastası Tom Spicer’ın, hayatındaki tek tutku olan Lars Ulrich’le tanışmasını konu eden belgesel, Spicer’ın kardeşleri tarafından hazırlandı. İngiltere’de yaşayan Tom’un Ulrich’le tanışabilme çabası tüm detaylarıyla gösterilen belgeselin tüm geliri bu hastalıkla mücadele eden hayır kurumlarına bağışlanacak. Bob Dylan, Kasabian ve Fun Loving Criminals'ın da çekilebilmesi için maddi destek verdiği 'Mission To Lars'ın fragmanını buradan izleyebilirsiniz.