ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

3/23/2012

Manga'nın Yeni Albümü ''e-akustik'' Yayınlandı

maNga’nın yeni albümü 'e-akustik' yayınlandı. 


Elektrikli akustik olarak tanımladıkları ve tüm enstrümanların canlı kaydedildiği, ancak elektronik sesler de barındıran yeni maNga albümü, üçü yepyeni toplam on iki şarkıdan oluşuyor. Yıldız Tilbe’nin konuk olduğu 'Hani Biz', 'Rezalet Çıkarasım Var' ve 'Ben Bir Palyaçoyum' adlı üç yepyeni şarkı ile grubun en sevilen şarkılarının içinden bu projeye özel bir seçki oluşturularak hazırlanan çalışmanın prodüktörlüğünü grup üyelerinden Yağmur Sarıgül yaptı. Pasaj/GRGDN işbirliğinde çıkarılan albümün açılışını maNga’nın bir diğer değerli konuğu müzisyen Arto Tunçboyacıyan yapıyor. 'e-akustik' albümünde maNga’ya ney, kanun, keman, klarnet, viyolonsel, saksafon ve mandolin eşlik ediyor. Albümünün ilk video klibi; sözleri Ferman Akgül bestesi Ferman Akgül ve Yağmur Sarıgül’e ait olan, 'Hani Biz' şarkısına Murat Onbul yönetmenliğinde çekildi.