ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

3/17/2012

The Fray'den Yeni Albüm

2005 yılında çıkardıkları “How To Save A Life” albümü ardından kendi adlarını taşıyan albümleriyle 2010 yılında Grammy adayı olan The Fray, 12 yepyeni şarkısıyla geri dönüyor. Daha önce Bruce Springsteen, Pearl Jam ve Neil Young gibi sanatçılarla çalışmış olan Brendan O’Brien prodüktörlüğünde kaydedilen 'Scars & Stories' albümümünden yeni şarkı 'Run For Your Life'ın videosunu izleyebilirsiniz.

Teoman Bir Günlüğüne Geri Dönüyor

Müziği bırakan şarkıcı Teoman, Aysel Gürel’in anısına bir günlüğüne sahneye dönmeye hazırlanıyor.Sanatçı konserde ünlü bestecinin en sevilen bir şarkısını seslendirecek. Geçtiğimiz Ağustos ayında sahneleri bıraktığını açıklayarak hayranlarını üzen Teoman, Aysel Gürel için sahnelere geri dönüyor. Sanat dünyasının çılgın kadını, söz yazarı ve besteci Aysel Gürel’in anısına hazırlanan ‘Ayselim’ adlı albümde bir şarkı seslendirecek olan Teoman, uzunca bir aradan sonra Mayıs ayında ilk kez hayranlarının karşısına çıkacak.

KIZLARINDAN TAM DESTEK
Aysel Gürel’in kızları Müjde Ar ile kardeşi Mehtap Ar’ın koordinasyonunda hazırlanan albümün Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek konserde sahneye çıkacak olan Teoman Aysel Gürel’in kendisi için yazdığı şarkıları seslendirecek.

ÜNLÜ YAĞMURU
Başarılı sanatçı Aysel Gürel’in anılacağı konserde Teoman’ın yanı sıra , Tarkan,Sezen Aksu,Ajda Pekkan,Candan Erçetin, Nilüfer, Ata Demirer, Yaşar ve Sertab Erener gibi ünlüler de sanatçının en çok sevilen şarkılarını seslendirecekler.

ŞARKILAR SEÇİLDİ
Bir süredir şarkı seçimleriyle ilgili karar aşamasında olan sanatçılardan Sertab Erener, Ajda Pekkan ve Ata Demirer-Müjde Ar ikilisi şarkılarını seçti. Sertab Erener, ‘Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam’, Tarkan ‘Hadi Bakalım’, Ata Demirer ve Müjde Ar ise ‘Sitem’ adlı parçaları seslendirecek.