ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

3/09/2012

Kutsal'dan Yepyeni Bir Klip


KUTSAL yepyeni albümü "Kalbimin Aydınlık Yüzü" ile sevenleriyle buluşuyor. Yeni albümün ilk klibi ise "Dönülmez bir yoldayım" isimli parçaya çekildi.2003 yılında Los Angeles’a yerleşen, 2008 yılında, İngilizce ve Türkçe olarak Amerika ve Türkiye’de yayımladığı “Çırılçıplak - Naked” isimli albüm ile büyük beğeni toplayan Kutsal, bugüne dek her iki ülkede verdiği konserlerle müzik yaşantısına devam etti.

Son iki yıldır, maxi single üzerinde çalışan KUTSAL, yepyeni yorumlarla sevenleriyle buluşuyor. İki cover ve üç yeni bestenin yeraldığı “Kalbimin Aydınlık Yüzü”, yeni yılın ilk haftalarında raflardaki yerini alacak.

Albümün ilk video klibi, Paul Anka bestesi olan ve daha önce Hümeyra’nın da seslendirmiş olduğu “Dönülmez Bir Yoldayım” isimli parçaya çekildi.

Yönetmen Keith Lancester tarafından, Los Angeles çekilen klip, düğünü sırasında, evlenmek üzere olduğu kişi tarafından terk edilen bir kadının hikayesini anlatıyor.

İşte o klip;
Albümün ikinci videosu ise bir Nazan Öncel şarkısı olan “Nereye Gitti Bu Adam”a çekilecek.

Albümde yer alan şarkılar ise şu şekilde sıralanıyor:

Nereye Gitti Bu Adam / Söz & Müzik: Nazan Öncel

Çocuğum Gibi Baktım / Söz & Müzik: Kutsal

Ruhtur Maddeden Önce / Söz & Müzik: Kutsal

Dönülmez Bir Yodayım / Söz: Yeşil Giresunlu - Müzik: Paul Anka

Bir Gün Çıkıp Gelsen / Söz & Müzik: Kutsal