ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

3/02/2012

Gece Grubu İmza Günü Düzenliyor

2011 yılında çıkardıkları kendi adlarını taşıyan ikinci albümleri ile Türk rock piyasasında adını hatırı sayılır noktalara taşıyan ve kendine büyük bir hayran kitlesi edinen GECE en son çektikleri “Bana Bir Şarkı Söyle” klibi ile yine büyük bir beğeni toplamayı başardı.“Yarım”, “Gamsız”, “Ben Öldüm” gibi hitlere imza atan GECE, Münih ve Köln’de başladığı konserlerine bir Anadolu turnesiyle ve İstanbul konserleriyle devam etmeye hazırlanırken sürpriz bir imza günü ile müzikseverler ile buluşacak.

GECE, 3 Mart Cumartesi günü, saat 16.00’da; Bağdat Caddesi’nde, Haldun Taner Sokak’ta yer alan, Caddebostan Kültür Merkezi D&R’da İstanbul’daki hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor.