12/11/2012

Zakkum Eskişehir Konseri

Zakkum 15 Aralık'ta Eskişehir'de!

15.12.2012 / 22:00
Public Tube,Eskişehir
Biletler Biletix'te!
Zakkum grubu bu yıl 15 senelik bir geçmişe sahip olan, 1999 senesinde Yusuf Demirkol, Cem Senyücel ve Eren Parlakgümüş tarafından kuruldu ve “Raindog” ismiyle uzun yıllar sahne aldı ve 1000 geceyi aşkın sahne performansından sonra, 2007 senesinin Şubat ayında ilk albümü "Zehr-i Zakkum"u piyasaya çıkarttı.
Powertürk ve Kral TV müzik ödüllerinde de toplamda 7 ayrı dalda ödüle aday gösterildi. Zakkum, 2011 senesinin Şubat ayında ikinci albümleri olan “13”ü, Doğan Music Company (DMC) etiketi ile piyasaya sürdü. İlk klip, “Yüzük” şarkısına çekildi. 2011 Eylül ayında ise, albümün sevilen şarkısı “Anason”a çekilen videoklip, yayına girdi ve çok hızlı bir başarı yakaladı. Klipte, “Kurtlar Vadisi”, “Unutma Beni” gibi televizyon yapımlarından da tanınan Devlet Tiyatrosu sanatçısı Kurtuluş Şakirağaoğlu da rol aldı.
2012 Ekim ayında çıkacak olan yeni single “Ben Böyle Değildim”in kayıtlarını tamamlayan Zakkum, bu şarkı için çekilen klipte “Anason”dan sonra konuk oyuncu Kurtuluş Şakirağaoğlu ile çalıştı ve çalışma, bir devam klibi olma özelliği taşıyor. “Ben Böyle Değildim”in müzik kanallarındaki gösterimine 2012 Ekim ayı başında başlandı. Zakkum’a ait Facebook sayfası yarım milyon kişiye yaklaşan bir kitleye sahip ve hızla da büyümeye devam ediyor…

0 yorum:

Yorum Gönder