ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

9/16/2011

Manga Konserleri!


Manga uzun bir aradan sonra vereceği konserler ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.İşte konser tarihleri ve yerleri!

22 Ekim'de, Jolly Joker Ankara'da

28 Ekim'de, Jolly Joker İstanbul'da

Gripin- 17 Eylül,Jolly Joker BalansGripin 17 Eylül'de İstanbul Jolly Joker Balans'ta!

Redd KonserleriYayınladıkları son klip çalışmaları 'Aşktı Bu' ile yeni sezonu açan Redd grubu birçok yerde verecekleri konser ile dinleyenlerine merhaba diyor.İşte konser tarih ve yerleri.

24 Eylül -Ghetto,İstanbul

28 Eylül-Passage Pub,Ankara

29 Eylül-Up'n Down,Eskişehir

14 Ekim-Noxx,İzmir

15 Ekim-Çanakkale Mask Bar,Çanakkale

Redd'den Yeni Video : 'Aşktı Bu'


Redd, 21 isimli karakterin yaşamını sözel ve müzikal bir bütünlük içinde anlatan ve Türkiye”de bu anlamda yapılmış ilk konsept albüm olan "21"i Nisan 2009”da yayınlandı.Çok fazla ilgi gören şarkılara ve tartışılan kliplere imza atan '21' son klip parçası 'Aşktı Bu' ile tekrar gündemde.Klip Sinan Uçkan tarafından çekildi. Videonun çekimi Arnavutköy'de eski bir köşkte ve hazırlanan stüdyoda yapılan çekimlerle iki gün sürdü. Sezgi Mengi ve Rüya Önal videomuzun oyuncuları oldular.