ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

8/25/2011

Gripin - 2 Eylül, Ooze Venue İzmir


Rock müziğin en başarılı performans gruplarından Gripin, her açıdan kendi “milat”ları olarak tanımladıkları son albümlerinin ardından bar performanslarına devam ediyor. Albümün çıkış şarkısı olan “Durma Yağmur Durma”nın video klibi ile de büyük beğeni toplayan grup, geçmişten günümüze birbirinden seçkin parçaları ile Ooze Venue sahnesinde.

Halil Sezai - 1 Eylül Jolly Joker AntalyaDuman, Fırtına, Sen ve Ben şarkılarının sahibi Halil Sezai, Jolly Joker Antalya sahnesinde.

Çeşitli tiyatro oyunları ve dizi filmlerde oynayan Halil Sezai, Badem’in ikinci albümünün ilk klibi olan Kalpsiz’de de rol aldı. Son olarak 11 Şubat 2011'de gösterime giren İncir Reçeli adlı sinema filminde başrol oynayan müzisyen aktörün en çok bilinen şarkısı Sen ve Ben, Fırtına, İncir Reçeli'nde söylediği Duman şarkısıdır.

Model Konseri - 31 Ağustos Jolly Joker,Antalya
2011 Şubat ayının sonunda Demir Demirkan prodüktörlüğünde çıkardıkları ikinci stüdyo albümleri "Diğer Masallar" dan sonra oldukça yoğun ilgi ile karşılaşan grup; enerjisinden hiçbirşey kaybetmeden sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

Model;31 Ağustos gecesi Jolly Joker Antalya'da sevenleri ile buluşacak!