ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

8/10/2011

Nilüfer 12 Düet Konser Foto Galerisi


Redd ' 21' in Son Klibini Yayınlamaya Hazırlanıyor
Redd; 'Aşktı Bu' videosunun çekimlerini tamamladı. Video Sinan Uçkan tarafından çekildi.Videonun çekimi Arnavutköy'de eski bir köşkte ve hazırlanan stüdyoda yapılan çekimlerle iki gün sürdü. Sezgi Mengi ve Rüya Önal videoda yer alan oyuncular oldular.Redd;bu videonun "21" in beşinci ve son videosu olacağını söylerken;'siz videoyu Eylül ayının başında izleme fırsatı bulacaksınız,biz de o sıralarda yeni albümün çalışmalarına başlayacağız.' demeyi de ihmal etmedi.

Aşktı Bu Videosunun resimlerine; http://www.redd.com.tr/index.php/component/k2/item/220-a%C5%9Fkt%C4%B1-bu linkinden ulaşabilirsiniz.

Evanescence Özlemi Gidermeye Geliyor!


Evanescence yeni single’ı 'What You Want'’ı internet üzerinden hayranlarına sundu.17 Ekimde yayınlanacak yeni albümlerinde bu şarkı yer alacak!

Şarkı için; http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R4oBp7GZtvo#at=137