ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

7/04/2011

Rock Fm 13. Yılında!
Rock Müzik; Beatles’tan  Elvis Presley’e, Guns’n Roses’dan Metallica’ya kadar, coşku dolu ruhu ile her yaştan ve her milletten insanı yarım asrı geçkin bir süredir biraraya getiriyor. Neredeyse Metallica’nın “Nothing Else Matters” isimli şarkısını bilmeyen yoktur. İstatistiklere göre Rock müzik, yeryüzündeki en büyük ve en geniş dinleyici kitlesine sahip tek müzik türüdür.
  
Rock FM, bundan tam 13 yıl önce ülkemizde Rock müziğe destek vermek üzere kuruldu. Yayına başladığı ilk günden itibaren en yeni parçaları dünya ile aynı anda dinleyicisine sunarak, Rock severleri dünyaca ünlü sanatçılar, konserler, festivaller ve etkinliklerle buluşturduk. Hala ülkemizde sadece Rock müzik yayını yapan tek radyo olma özelliğini korumakta.

Rock müziğe ve Rock severlere katkılarını her sene arttıran Rock Fm; dünya devleri SONY ve EMI ile işbirliği yaparak en son çıkan Rock albümlerine sponsor oluyo ve Rock severler için çok özel compilationlar hazırlıyor. Deep Purple, Dream Theatre, Opeth, Faith No More gibi efsane grupların ülkemizde konser vermelerini destekleyerek, yüzlerce medya sponsorluklarına imza atıyorlar. Rock’ın vazgeçilmez festival ruhunu ülkemize taşımak ve desteklemek için var gücümüzle çalışıyorlar. Sonisphere, Sziget, Zeytinli gibi önemli festivallere medya sponsoru oluyor.Şebnem Ferah'ın Acı Kaybı

Türk rock dünyasının yıllarca değişmeyen güçlü seslerinden Şebnem Ferah'ın annesi İfadet Ferah, geçirdiği kalp krizi neticesinde hayatını kaybetti. Bir festival için Bursa'ya giderken, konser öncesi Yalova'daki annesini ziyaret ettikten sonra yola çıkan ünlü sanatçının kısa bir süre sonra annesinin ölüm haberini aldığı öğrenildi. Kendisine Rockoza.com ekibi olarak sabır ve başsağlığı diliyoruz…
www.rockoza.com