ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

6/27/2011

Yüksek Sadakat 3. Albüm Hazırlığında!


'Live it Up' isimli şarkıları ile ülkemizi Eurovision'da temsil etmiş Yüksek Sadakat 3. albüm hazırlığı için stüdyoda!Grup bir yandan albüm hazırlıklarını sürdürüken konserlerine de devam ediyor.

Alıntı:Yüksek Sadakat Resmi Facebook Sayfası

AYDİLGE'DEN DELİ İŞİ !

Besteci ve söz yazarlığı kimliği ile ön plana çıkan Aydilge, müzik dünyamıza ezber bozan şarkılar ve klipler hediye etmeyi sürdürüyor.
Sanatçı, yaz aylarında yeni takıntınız olacak “AKILLI BİR DELİ” şarkısı ile bütün delileri coşturmaya geliyor.
Yönetmenliğini Gökçe Pehlivanoğlu'nun yaptığı yeni şarkısının klip hazırlıklarını da tamamlayan Aydilge , tek düze ve sıradan aşkların kısır döngüsüne kapılmayan, “diyet” aşklarla yetinmeyen akıllı delileri anlatıyor.
Büyücüler, orman perileri, jonglörler, karnaval coşkusu ve aşk uğruna deli olmayı göze alanlarla dolup taşan klibin çekimleri Belgrad Ormanı Natura Park'ta gerçekleşti.
Aydilge, yepyeni şarkısı ve enerji dolu klibi ile çok yakında tüm dijital platformlarda, radyolarda ve müzik kanallarında …