ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

6/18/2011

Altın Kelebek Ödüllü Gripin Bi'Büyük Fest'te !
2010’da İlki Gerçekleştirilen Bi’ Büyük Fest, 2011’de Açıkhava Gazinosu ile Yeniden Sahne Alıyor.

25 Haziran 2011 Cumartesi günü Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek “Bi’ Büyük Fest”te, Emel Sayın, Şevval Sam, Gripin ve Büyük Yeni Rakı Orkestrası sahne alacak.

Kapıları 17:00’de açılacak festivalde Emel Sayın, Şevval Sam ve Gripin hem bireysel hem ortak performanslarıyla, “Boğaz Manzaralı Gazino” deneyimini festival katılımcıl...arıyla birlikte yaşayacaklar. Sürpriz aktivitelerin düzenleneceği festivalde, Türkiye’nin farklı yörelerine özgü yiyecek ve içeceklerin sunulduğu birçok lezzet durağı da yer alacak.
Eğlence kültürümüzün en önemli parçalarından Gazino kültürünü yeniden canlandıran Yeni Rakı, İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarası eşliğinde, açık havada rakı-meze-müzik ziyafeti yaşamak isteyen herkesi Bi’ Büyük Fest’e bekliyor.

Program:
17:00 Kapı açılışı
19:00 Büyük Yeni Rakı Orkestrası
19:30 Masalara Yemek İkramı Başlangıcı
20:00 Gripin
21:00 Şevval Sam
22:00 Emel Sayın

James Blunt ve TNK 24 Haziran'da Aynı Sahnede!
“Goodbye My Lover”, “You’re Beautiful”, “High” ve “Stay The Night” gibi müthiş parçalarıyla kısa zamanda Dünya çapında bir superstar olan  James Blunt iki dünya turnesi sonrasında yepyeni albümü “Some Kind of Trouble” ile ilk kez Türkiye’de…

24 Haziran Istanbul Küçükçiftlik Park - 25 Haziran İzmir Arena’da Türkiye’nin dört bir yanından onbinlerce  müzikseverin katılımıyla gerçekleşecek bu büyük buluşma Unilife Organizasyon tarafından düzenleniyor.

24 Haziran gecesi James Blunt'a ; Söyle Ruhum parçası ile güzel bir çıkış yapan ,sahnesi ve enerjisi ile gençlerin beğenisini toplayan TNK grubu eşlik edecek.

Red Hot Chili Peppers'tan Yeni Albüm 'I'm With You'


1983 yılında, bir lise mezuniyetinde çalmak için bir günlüğüne bir araya gelen müzisyenlerden oluşan Red Hot Chili Peppers, aynı yılın sonunda dünyaca ünlü plak şirketi EMI ile sözleşme imzalar ve kendi adları ile 1984 yılında ilk albümleri çıkar.İlk başlarda beklenen başarıyı yakalayamasalarda daha sonra albümleri milyonlar satacak ve şarkıları listelerden haftalar boyunca düşmeyecektir.1999 yılına geldiğimizde Californication ile büyük bir başarı yakalarlar ve klipleri ile oldukça ilgi çekerler.2006 yılına kadar 2 albüm daha  sığdıran grup  bu sene Stadium Arcadium albümünü yayınlar ve uzunca süren bir sessizliğe bürünür…Taa kii…

30 Ağustos 2011’de Red Hot Chili Peppers’ın yeni albümü I’m With You  Rick Rubin prodüktörlüğünde bizlerle birlikte olacak!!! Grubun 10.stüdyo albümlerini merakla bekliyor olacağız.