ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

5/30/2011

Athena, Deniz'e Sıfır Şenlik'te !

Türkiye´nin en büyük gruplarından Athena 3 Haziran Cuma günü, Denize Sıfır Şenlik`de gençlerle buluşuyor.
Kabataş Erkek Lisesi´nin, `Denize Sıfır Şenlik` sıfatına sahip olanetkinliği 21.Kabataş Erkek Lisesi Kültür ve Sanat Şenliği  bu sene 1-2-3Haziran 2011 Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri Kabataş ErkekLisesi´nin boğaza nazır bahçesinde gençlerle buluşuyor.

Tüm gün konserlerin, şişme oyun parklarının, özel gösterilerin,yarışmaların ve çeşitli stand aktivitelerinin yer alacağı 21.KabataşErkek Lisesi Kültür ve Sanat Şenliği, liseli ve üniversiteli gençlerieğlenceye doyuruyor. Deniz kenarında binlerce müzikseveri ağırlayacak olan 21.Kabataş ErkekLisesi Kültür ve Sanat Şenliği bu sene adından en çok bahsedilenorganizasyonlarından biri  olmaya aday.Türkiye´nin en büyük gruplarından Athena 3 Haziran Cuma günü, Denize Sıfır Şenlik´de gençlerle buluşuyor.
Ayrıca gün boyu Eğlence Alanları, Şişme Oyun Parkları, ÖdüllüYarışmalar, Adrenalin Dolu Aktiviteler ve DJ Performansları Denize SıfırŞenlik´te.