ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

5/29/2011

Central Park'ta Türk Sesleri!

İlk olarak 27 Haziran 2009’da düzenlenen,dönüm noktası olarak tabir edilen ve bu sene üçüncü yaşını kutlayacak olan  İstanbulive; her sene olduğu gibi üçüncü yılında da Central Park’taki 6000 kapasiteli Rumsey oyun alanında hayat buluyor.İstanbulive,Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerini Amerika sahnesine çıkartırken,ülkemizin değişik müziklerini de sergileme şansı sunuyor.Bugüne kadar 12.000 in üstündeki katılımı ile Amerika’daki en önemli Türk Müziği’nin tanıtıcısı olmaya devam ediyor.

İstanbulive III; 40.sanat yılında olan Zülfü Livaneli , sevilen isim Manga ve daha birçok sürprizle 17 Haziran'da, Central Park’ta sizleri bekliyor olacak.