ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

5/22/2011

Deja-vu ve Yeni 'Sistem'


DEJA-VU`nun yeni albümü “Sinir Ötesi Operasyon” Parabol Prodüksiyon etiketiyle raflardaki yerini aldı. İlk albümleri “Kendin Coş”la yakaladıkları çıkışın ardından uzun bir ara veren grup, Erkan Tataoğlu ile beraber yürüttükleri prodüksiyon çalışmalarından sonra tekrar aramızda. Söz ve müzikleri Cenk Sönmez ve Barış Orhan`a ait olan albümün ilk videosu Emre Akay yönetmenliğinde “Sahte Gözyaşı” şarkısına çekildi. 2. video ise Nazmi Özdil ve Ekibi tarafından "Sistem" şarkısına çekildi.Ankara da 3 gün 3 ayrı mekanda çekilen "Sistem" videosu değişik tarzı ile meraklıları ekran başına çekiyor...

Çilekeş Hazarfen ile karşımızda!Çilekeş 3. albümleri Histeri Çalışmaları'nın ikinci videosunu Hazarfen adlı parçalarına çekti.İlk klipleri Kara Mizah'tan sonra uzun bir sessizliğe bürünen grup  Belgrad Orman'ında iki gün süren ve yönetmenliğini Chereshnya Jane'in yaptığı klip ile tekrar karşımızda.

Teoman'dan 'Tek Başına Dans'


Ünlü rock'çı Teoman, 9. solo albümü "Aşk & Gurur"u yayınladı. Yapımcılığını Cengiz Erdem ve Deniz Erdem'in, aranjör-prodüktörlüğünü Teoman'ın üstlendiği albüm; zengin müziğinin içinde dinleyicileri umut, hüzün, aşk, kader ve özlem dolu bir yolculuğa çıkarıyor.Albümün ilk video klibi söz ve müziği Teoman'a ait olan "Tek Başına Dans"a çekildi. Teoman'ın klip yönetmenliğini de üstlendiği şarkının Aşık Mahzuni Şerif'in "İnce İnce Bir Kar Yağar" adlı eserinden uyarladığı intro bölümü özel izin alınarak kullanıldı.