ıTUNES TÜRKİYE AÇILDI

iPod, iPhone ve iPad kullanıcısı olan müzikseverlerin uzun bir süredir beklediği müjdeli haber nihayet gerçeğe dönüştü ve Apple, iTunes’un Türkiye mağazasını bugün itibariyle açtı.

MODEL GRUBUNDA AYRILIK

Model grubu üyelerinden davulcu Aşkın Çolak, yaşanan müzikal fikir ayrılıkları nedeniyle bugünden itibaren Model grubuyla yollarını ayırdı.

AYDİLGE ROCKOZA RÖPORTAJI

Aydilge Rockoza ekibinin konuğu oldu.

TEOMAN HAYRANLARINA MÜJDE

Geçen sene albüm yapmayı bıraktığını bildiren Teoman, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla hayranlarına müjde verdi.

FLÖRT ROCKOZA RÖPORTAJI

Son olarak "Anadolu Beat" isimli albümleri ile dönüş yapan ve dinleyicileri ile buluşan Flört, Rockoza'nın konuğu oldu.

ROCKOZA DERGİ SAYI 2 YAYINDA

Rockoza Ailesi olarak online dergimizin 2.sayısını yayınladık..

5/07/2011

Aliağa Yeşil Kamp Rock 2011Aliağa Petkim Çayağzı Bölgesinde düzenleyeceğimiz çevre temalı Yeşil Kamp Rock Festivali Aliağa Kent Konseyi Gençlik Meclisinin düzenleyeceği ve 3 gün sürecek özellikle üniversite gençliğini hedef alan bir organizasyon olarak planlanmıştır; Türkiye’nin çevre temalı ve bir rafineri bölgesinin içerisinde yapılmasıyla gündeme gelecek tek rock festivali ve çevre etkinliğidir.Genel hatlarıyla, Rock Konserleri,Sportif turnuvalar,Pa...neller, Sinema ağırlıklı etkinlikler içermektedir. Bu bölgede çadır,konser,etkinlik,yeme içme,ihtiyaç ve ilkyardım alanları bulunacaktır.
Türkiye'nin tek enerjisini kaybetmediği müzik heyecanı Rock festivallerine bu sene 20-21-22 Mayıs 2011‘ tarihleri arasında Aliağa’da düzenlenecek Çevre temalı Yeşil Kamp Rock Festivali ekleniyor. Deniz, güneş ve plajı Rock müzikle birleştirecek festivalde önemli rock grupları ve sanatçılar gece yarılarına kadar katılımcılara performanslarını sergileyecek. Bu festivalde 3 günlük kombine + kamp konaklama imkanı bulacak olan katılımcılar, bütün ihtiyaçlarını festival alanı içerisindeki yeme,içme ve alışveriş stantlarından uygun fiyatlarla temin edebilecekler.

Yeşil Kamp Rock Festivali kapılarını kampçılara 20 MAYIS 2011 Cuma saat 12:00'da açacak. Katılımcılar kamp bölgesindeki tuvalet kabinleri ve duşları kullanabilecek, ayrıca festival alanındaki ilkyardım,ambulans,kesintisiz iletişim,yiyecek,içecek stantlarının yanı sıra İhtiyacı olabilecek katılımcılar için festival alanında çadır ve kamp malzemeleri satın alınabilecek bir stant da yer alacaktır.


SAHNE ALACAK GRUPLAR

EMRE AYDIN
PİNHANİ
GREN
SET
MARSİS
DORİAN
ÇİLEKEŞ


3 GÜNLÜK KONSER KOMBİNE BİLET 20 TL

3 GÜNLÜK KONSER + KAMP BİLET 35 TL