8/19/2011

Aydilge'den Yeni Single: Akıllı Bir Deli!Rock müziğin sevilen ismi Aydilge güzel bir proje ile daha karşımızda.Sözleri Aydilge'ye, bestesi Aydilge ve Cem Sarıoğlu'na ait şarkının prodüktörlüğünü Alen Konakoğlu üstlendi.

AYDİLGE'den Aşk Uğruna Delirenlere!

Yepyeni single ve klip: “Akıllı Bir DeliHerkesi normalliğin sıkıcılığından sıyrılmaya ve deli olmanın özgürlüne davet eden AYDİLGE, yepyeni single'ına tam “deli işi” bir de klip çekti.

12 yaşından beri gitar çalarak kendi söz ve bestelerini yazan AYDİLGE, müzik dünyamıza ezber bozan şarkılar ve klipler hediye etmeyi sürdürüyor. Şimdi sıra yeni “takıntı”nız olacak Akıllı Bir Deli'de... Belgrad Ormanı'nda ve Kadir Has Güzel Sanatlar Fakültesi’nde çekilen, Kabile alternatif dans grubunun muhteşem performansıyla renklenen klipte yok yok! Jonglörlerden büyücülere, orman perilerinden, sihirli küreye, tarot kartlarından iksirlere kadar her şey Akıllı Bir Deli'nin gizemli dünyasında... Klibin yönetmenliğini ise çektiği müzik videolarının yanı sıra kısa filmleriyle de pek çok ödül alan Gökçe Pehlivanoğlu üstlendi.


Akıllı Bir Deli, Dokus Sekiz Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda, radyolarda ve müzik kanalarında...


0 yorum:

Yorum Gönder