7/04/2011

Rock Fm 13. Yılında!
Rock Müzik; Beatles’tan  Elvis Presley’e, Guns’n Roses’dan Metallica’ya kadar, coşku dolu ruhu ile her yaştan ve her milletten insanı yarım asrı geçkin bir süredir biraraya getiriyor. Neredeyse Metallica’nın “Nothing Else Matters” isimli şarkısını bilmeyen yoktur. İstatistiklere göre Rock müzik, yeryüzündeki en büyük ve en geniş dinleyici kitlesine sahip tek müzik türüdür.
  
Rock FM, bundan tam 13 yıl önce ülkemizde Rock müziğe destek vermek üzere kuruldu. Yayına başladığı ilk günden itibaren en yeni parçaları dünya ile aynı anda dinleyicisine sunarak, Rock severleri dünyaca ünlü sanatçılar, konserler, festivaller ve etkinliklerle buluşturduk. Hala ülkemizde sadece Rock müzik yayını yapan tek radyo olma özelliğini korumakta.

Rock müziğe ve Rock severlere katkılarını her sene arttıran Rock Fm; dünya devleri SONY ve EMI ile işbirliği yaparak en son çıkan Rock albümlerine sponsor oluyo ve Rock severler için çok özel compilationlar hazırlıyor. Deep Purple, Dream Theatre, Opeth, Faith No More gibi efsane grupların ülkemizde konser vermelerini destekleyerek, yüzlerce medya sponsorluklarına imza atıyorlar. Rock’ın vazgeçilmez festival ruhunu ülkemize taşımak ve desteklemek için var gücümüzle çalışıyorlar. Sonisphere, Sziget, Zeytinli gibi önemli festivallere medya sponsoru oluyor.0 yorum:

Yorum Gönder