5/25/2011

Zagaband 'Z RAPORU' Adlı Albümüyle Raflarda Yerini Aldı
ZAGABAND / Z RAPORU

Yalnız müzik dinleyicisinin değil, televizyon izleyicisinin de çok yakından tanıdığı Zagaband’ın henüz yayınlanmadan efsane olmuş albümü Z Raporu Mayıs’ta çıkıyor!
Okan Bayülgen’in sunduğu Televizyon Makinası, Makina ve Disko Kralı programlarının grubu ve ekran yüzü olarak tanınan Zagaband, bu açıdan da dünyada bir ilke imza atıyor!

2002 yılından beri canlı yayında hayranlarının karşısına çıkan ve rock müziğin geniş kitlelerce sevilmesinde büyük katkısı olan grup, Z Raporu’yla misyonunu bir adım ileriye taşıyor.
Bu uzun soluklu serüvenin marşı ise hiç kuşkusuz Machine in My Head!
Albümün çıkış parçası olan Machine in My Head, yeni düzenlemesiyle her zamankinden daha sert vurmaya hazırlanıyor!

Şarkının klibi ise bir diğer ilki gerçekleştirerek, grup üyelerinin yanı sıra hayranlardan gelen amatör video performansları da kullanılarak oluşturuluyor. Grubun, dinleyicisiyle olan yakın ilişkisini özetleyen bu çalışma da albümden hemen sonra televizyon kanallarında ve internette yayınlanmaya hazır!

Türkiye’nin en usta müzisyenlerinden, Tuncer Tunceli, Yusuf Tunceli ve Murat Çopur’dan oluşan grubun ilk albümü Z Raporu’ndaki 9 şarkının 8’inin söz ve müziği Tuncer Tunceli’ye ait. Machine in My Head ise Okan Bayülgen, Tuncer Tunceli, Ömer Ahunbay, Hakan Özer ve Ramiz Bayraktar ortak yapımı…

Z Raporu Mayıs’tan itibaren Esen Müzik etiketiyle, tüm müzik marketlerde ve digital satış kanallarında müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

www.zagaband.com
facebook.com/ZAGA-BAND
twitter.com/zagaband

0 yorum:

Yorum Gönder