4/25/2011

The Black Dahlia Murder


Geçtiğimiz günlerde 5. Stüdyo albümlerini yayınlamak üzere kayıtlara başladığını duyuran Amerika’nın death metal dünyasına kazandırdığı en önemli gruplardan “The Black Dahlia Murder” 23 Mayıs 2011 Pazartesi gecesi Easternbull Entertainment organizasyonu ile İstanbul Jolly Joker Balans’a geliyor!

2001 yılında Detroit’te kurulan “The Black Dahlia Murder” bugüne kadar 4 albüm yayınladı ve bu albümlerden son 3 tanesi Amerikan Bağımsız Albümler Listesi’nde ilk 5’e girme başarısı gösterdi.

Çıktıkları turnelerde Cannibal Corpse, Hate Eternal, Carnifex, 3 Inches of Blood, Obscura ve daha birçok grupla birlikte çalan grubun 2009 yılında yayınladığı “Majesty” DVD’si Kataklysm, Vader, Despised Icon, Aborted, Born of Osiris gibi gruplarla çıktıkları Summer Slaughter turnesinden ve Children of Bodom ile gerçekleştirdikleri turneden görüntüler içeriyordu.

Ankara'nın Death Metal Öncüsü Suicide Gecenin Bir Diğer Sürprizi!

Gecede The Black Dahlia Murder’a  1989 yılından bu yana ülkemizde death metal adına en kıymetli ürünleri sunan grupların başında gelen SUICIDE eşlik edecek. Yeni albümlerinin hazırlığına başlayan grup uzun bir aradan sonra bu önemli gecede İstanbul seyircisinin karşısına çıkacak.

0 yorum:

Yorum Gönder